položky
  0.- s DPH
  • Zobraziť

Spoločenské šaty

 Dámske spoločenské šaty
 
Ktorá z nás by niekedy nepotrebovala dámske spoločenské šaty? Príležitostí sa za rok nájde celý rad - slávnostná večera, divadlo, ples, promócie ... Na tieto záležitosti nemožno inak než obliecť elegantné dámske spoločenské šaty. Že je doma nemáte? Vyberte si u nás zo spoločenských šiat podľa poslednej módy!
 
Iste sa pri významnej spoločenskej udalosti nechcete krčiť v kúte, pretože sa budete za svoje šaty hanbiť! Investície do módnych a kvalitných spoločenských šiat nie je náročná, ako môžete vidieť v našom e-shope Mary-fashion.cz. Môžete si byť istí, že u nás nakúpite spoločenské šaty, ktoré splnia vaše vysoké nároky - sú totiž podľa poslednej módy a šité z kvalitných materiálov.
 
Koktejlové spoločenské šaty
 
Asi k najobľúbenejšiemu druhu spoločenských šiat patrí koktejlky. Koktejlové šaty sú krátke spoločenské šaty, ktoré sú pohodlné a zároveň sexy. Využijete ich pri celej rade príležitostí - obliecť ich môžete na ples, do divadla, na rodinnú slávnosť apod. koktejlové šaty z e-shopu Mary-fashion sa vyznačujú vysokou kvalitou, moderným dizajnom a sú tým pravým pre módu 2013.

Triediť podľa

Dámske kokteilové šaty Fashion Girl - čierne
 

Dámske kokteilové šaty Fashion Girl - čierne

2309-BKód:
skladomDostupnosť:
s DPH :   35.-

ks
Koktejlové šaty s opaskom Made in Italy - tmavo zelené
 

Koktejlové šaty s opaskom Made in Italy - tmavo zelené

K-0550-GKód:
skladomDostupnosť:
s DPH :   19.-

ks
Triediť podľa


KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Akčná ponuka
Najpredávanejší

FastCentrik® - Prenájom e-shopov

JavaScript musí být povolen